
De expositie is vanaf 29 november te zien in het Kulturhus aan de Nieuweweg 5 in Ruurlo. Foto: PR
Leerlingen basisscholen exposeren
CultuurRUURLO - Ieder jaar verzorgt KunstKring Ruurlo in de maanden oktober en november creatieve lessen voor de leerlingen van groep 7 van de basisscholen in Ruurlo. Op 29 november wordt feestelijk de tentoonstelling geopend van alle werkstukken. Dit jaar is het onderwerp Expressionisme.
Kom een kijkje nemen en zie hoe kinderen hun emoties uitdrukken in felle kleuren met grote contrasten, gebruikmakend van harde en zachte materialen en spelen met de overgang tussen figuratief en abstract. Ze gebruiken een grote variatie in technieken en materialen, die ze op school en thuis niet zomaar aangereikt krijgen. Denk aan wol vilten, linosnede of modelleren met gesso en textiel. Ineens is kunst voor deze kinderen niet meer ver weg of iets vreemds. Zo probeert de KunstKring op een speelse manier de creatieve mogelijkheden van kinderen te stimuleren en te bevorderen.
Expositie
Belangstellenden kunnen aanwezig zijn bij de opening op 29 november om 11.00 uur. De expositie is tot 10 december te bewonderen in het Kulturhus, Nieuweweg 5 in Ruurlo, op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur.
www.kunstkringruurlo.nl








