De Acro-gymnasten van het samenwerkingsverband. Foto: PR/Acro Achterhoek

De Acro-gymnasten van het samenwerkingsverband. Foto: PR/Acro Achterhoek

Acrogymspektakel op 10 en 11 januari in Groenlo

Sport

GROENLO - Acro Achterhoek (een samenwerking van de verenigingen Rap & Snel Groenlo en RGV Ruurlo) houdt in het weekend van 10 en 11 januari in sporthal Barkenkamp in Groenlo de eerste plaatsingswedstrijden van het nieuwe acrogym-seizoen.

“Dat het een spannend en succesvol seizoen voor Acro Achterhoek gaat worden bleek al uit de eerste resultaten van de onderlinge oefenwedstrijd met drie verenigingen uit de Achterhoek. Maar liefst negentien teams mochten het podium beklimmen en haalden een mooie medaille. Al deze teams kunnen support van het publiek bij de plaatsingswedstrijden op 10 en 11 januari in Groenlo dus goed gebruiken”, zo is de organisatie enthousiast.

Meer dan vijfhonderd sporters uit heel Gelderland en Overijssel verschijnen op 10 en 11 januari in Groenlo op de vloer en gaan hun best doen om een medaille te behalen. Belangstellenden zijn daarbij van harte welkom. Het adres van de sporthal is aan de Barkenkamp 7 in Groenlo (grenzend aan scholengemeenschap Marianum).

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant