
Bij terugkomst in Ruurlo werden de spelers, Mieke en Nine van Tuijl, Lars Lebbink, Brent Leunk, Jet Gerritsen, Tamar Jansen en Tim Diepenbroek, feestelijk onthaald door talloze Tornax leden, ouders, familie en vrienden. Foto: PR.
Tornax Jongens B kroont zich tot kampioen
SportRUURLO – Het combinatieteam Jongens B van volleybalvereniging Tornax heeft zaterdag 6 december een geweldige prestatie geleverd: ze zijn kampioen geworden in de tweede klasse. Een knappe prestatie omdat ze voor het eerst in de B-competitie spelen.
Met een overtuigende 4-0 overwinning op Set-Up in Enschede lieten de Ruurlose volleyballers opnieuw zien waarom ze kampioen zijn geworden. Hun mooie gemiddelde van ruim vier punten per wedstrijd is aansprekend. Bij terugkomst in Ruurlo werden de spelers, Mieke en Nine van Tuijl, Lars Lebbink, Brent Leunk, Jet Gerritsen, Tamar Jansen en Tim Diepenbroek, feestelijk onthaald door talloze Tornax-leden, ouders, familie en vrienden. Een warm welkom voor een team dat zichtbaar groeit. Dankzij dit kampioenschap promoveren ze naar de eerste klasse, onder de bezielende begeleiding van trainer Don de Munnik.








