
Michiel Schouten, Diederik Stolk, Max van de Kerkhof, Hans Zweverink op de baan van 't Zelle. Foto: PR
Reurls Open zelf grote winnaar bij nieuwe opzet
SportRUURLO/HENGELO – Voor de vijftiende editie van het Reurls Open golftoernooi had de organisatie vorige week vrijdag gekozen voor een nieuwe spelvorm. Men speelde dit jaar niet individueel maar met een maatje, zeg maar een dubbel. De teamspeler mocht ook van buiten Ruurlo komen waardoor het ‘Open’ in het Reurls Open meer passend is. Als team mocht men na iedere slag de beste bal kiezen, een slechte slag was daarmee snel vergeten.
In totaal hadden dertig teams, dus zestig spelers, zich aangemeld voor het toernooi dat op de golfbaan ‘t Zelle in Hengelo (G) werd gespeeld. Dit aantal was veel meer dan voorgaande jaren, daarmee was het Reurls Open de grote winnaar. Net als andere jaren hadden vele sponsors prijzen gedoneerd waardoor de prijsuitreiking een gezellige en soms hilarische vertoning werd. Het Reurls Open is een echte wedstrijd maar vooral ook een weerzien van mensen die men soms een tijd niet gesproken had. Tijdens het afsluitende buffet was er alle ruimte om na te praten en bij te kletsen.
De winnaars van de wedstrijd van de spelers met een lage handicap waren Max van de Kerkhof en Hans Zweverink. Zij mogen zich dit jaar Reurls Open kampioen noemen. In de categorie van hoge handicapers, ook wel aanstormende talenten genoemd, zijn Laurens Stapelbroek en Laurens Nieuwenhuis eerste geworden.
De overige prijswinnaar zijn; longest bij de mannen: Wout Meutstege; longest bij de dames: Inge Pelleberg; Neary Laurens Nieuwenhuis en Marinus Hebbink; Tweary Klaas Wierda en Wouter Dolphijn. Last but not least werd mede-organisator Hans Hochsteger, die na tien jaar afscheid neemt van de organiserende commissie van het Reurls Open, enorm bedankt voor zijn inzet bij het opbouwen van dit heel mooie jaarlijkse evenement.








