Zeven van de acht jubilarissen van de Vrouwen van Nu Ruurlo. Foto: PR

Zeven van de acht jubilarissen van de Vrouwen van Nu Ruurlo. Foto: PR

Vrouwen van Nu Ruurlo huldigt jubilarissen

Maatschappij

RUURLO - De jaarlijkse afdelingsvergadering van de Vrouwen van Nu Ruurlo is altijd weer een bijzondere avond waarop wordt teruggekeken op het afgelopen jaar en waarbij de financiën worden verantwoord naar de leden. Zo ook donderdag 13 februari in zaal De Tapperij.

Vrouwen van Nu Ruurlo had dit jaar acht jubilarissen. Gerrie Kappert-Roekevisch is 25 jaar lid, Gretha Lievestro-Aalderink en Ria Wentink-Bruil 40 jaar, 45 jaar lid zijn Bertha Scheper-Ligtenbarg, Hannie te Velthuis-Wassink en Gemma Visschers-Kolkman en 50 jaar lid Jo Sprukkelhorst-Sprukkelhorst en Janna Lindenschot-Meerbeek. Zij werden in het zonnetje gezet en ontvingen een kleine attentie.
Die was er ook voor een aantal vertrekkende commissieleden, wier termijn was verstreken. In verschillende commissies of functies vond ‘een wisseling van de wacht’ plaats. Nieuwe leden namen de taken over. Gelukkig stond er voor alle vacatures weer een ander enthousiast lid klaar om in te stappen. Geweldig zo’n enthousiasme.

Na het officiële gedeelte van de avond werd de rest van de avond verzorgd door leden uit de wijken 2 en 13 die bij de koffie al voor een heerlijke caketraktatie hadden gezorgd. Na het officiële gedeelte van de avond namen zij het programma over en zorgden voor een mooi afwisselend programma met gedichten, versjes, sketches en een heuse pubquiz. Afgewisseld met een hapje en een drankje. 

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant