
AmaZing bestaat uit acht enthousiaste vrouwen uit Ruurlo en Barchem die hun liefde voor muziek met veel plezier delen. Foto: PR.
Zomerconcert AmaZing in tuin van Hof te Ruurlo voor goed doel
AlgemeenOpbrengst voor Stichting Vrienden van De Bundeling
RUURLO – Vocalgroep AmaZing verzorgt donderdagavond 16 juli een sfeervol Zomerconcert in de tuin van Hof te Ruurlo. Bezoekers zijn vanaf 18.30 uur van harte welkom. Het concert begint om 19.00 uur en belooft een heerlijke zomeravond vol herkenbare muziek en gezelligheid.
Hof te Ruurlo vormt het perfecte decor voor deze muzikale avond. De romantische tuin in Engelse cottage-stijl aan de Borculosweg 40 staat bekend om haar kronkelende paadjes, sfeervolle terrassen, vijvers, pergola’s en verrassende doorkijkjes. De weelderige beplanting met talloze bijzondere planten maakt iedere wandeling door de tuin tot een ontdekkingstocht en zorgt voor een unieke ambiance voor een openluchtconcert. De ingang van de tuin bevindt zich aan de Molenlaan.
AmaZing bestaat uit acht enthousiaste vrouwen uit Ruurlo en Barchem die hun liefde voor muziek met veel plezier delen. Met hun warme, meerstemmige zang en sprankelende uitstraling weten zij ieder optreden om te toveren tot een muzikaal feestje. Het publiek kan genieten van een verrassend en veelzijdig repertoire met onder andere Feeling Good, (You Make Me Feel Like) A Natural Woman, Armor, Birds, Het Dorp, Jolene, You raise me up, Liefs uit Londen en nog veel meer. Van ontroerende ballads tot swingende klassiekers: er is voor iedereen iets moois te beleven.
De toegang is gratis en een vrije gift is van harte welkom en komt volledig ten goede aan Stichting Vrienden van De Bundeling. Met de opbrengst ondersteunt de stichting extra activiteiten, materialen en voorzieningen die bijdragen aan het welzijn en het dagelijks plezier van de bewoners van De Schoven, De Garven en Bundelingpark in Ruurlo.
Er is gratis koffie en thee. Er zijn bij Hof te Ruurlo voldoende zitplaatsen aanwezig, maar bezoekers die dat prettig vinden, mogen gerust een eigen klapstoel meenemen. “Kom genieten van een ontspannen zomeravond op een van de mooiste tuinlocaties van Ruurlo, laat je verrassen door de muziek van AmaZing én steun tegelijkertijd een prachtig lokaal initiatief. Iedereen is van harte welkom!”, nodigt de organisatie uit.







