Harry Brundel en Willie Rosendahl winnaars duivenvluchten Roderlo

RUURLO – Voor de leden van postduivenvereniging Roderlo waren er afgelopen weekeinde twee vluchten vanuit Frankrijk. Voor de Meerdaagse Fond was er de overnachtingsvlucht vanuit Sint Vincent en voor de Midfond vanuit Morlincourt. De vluchten werden gewonnen door Harry Brundel en Willie Rosendahl.

De duiven voor de Meerdagse Fond vanuit Sint Vincent werden dinsdagavond ingekorfd in de NIC lokalen van Lochem en Lichtenvoorde. Er werden voor deze vlucht twaalf duiven door vier liefhebbers van PV Roderlo ingezet. De duiven werden vrijdagmorgen 11.00 uur gelost met een variabele wind. De afstand op de deze vlucht bedroeg 1100 kilometer. De eerst duif werd zaterdagmorgen om 8.05 uur geklokt door Harry Brundel. De uitslag: H.A.M. Brundel 1-4; J.H.J. Meulenveld 2; A. Hogeweg 3.
De duiven voor Midfondvlucht vanuit Morlincourt werden donderdagavond ingekorfd in het lokaal van PV Roderlo. Er werden op deze vlucht 217 duiven door vijftien liefhebbers ingezet. De wind tijdens de vlucht kwam uit het zuidwesten, en de afstand op deze vlucht bedroeg 369 kilometer. De duiven werden zaterdagmorgen om 10.45 uur gelost. De eerste duif werd om 14.39 uur geklokt door Willie Rosendahl. De uitslag: W. Rosendahl 1-2-7-8-25; Gebr. Meulenveld 3-4-12-13-17; J. Ras 5-6-10-15-18-19-21; B. Wassink 11-14-22- I. Verhey 16; H.J. Heinneman 20; Comb. G. Tjoonk & Zn 23.