Eric van Zutphen nieuwe hoofdtrainer VV Ruurlo
SportRUURLO - Met ingang van komend seizoen 2026-2027 is Eric van Zutphen uit Winterswijk de nieuwe hoofdtrainer van voetbalvereniging Ruurlo. Met de komst van Eric van Zutphen haalt VV Ruurlo een oefenmeester binnen met ruime ervaring op het niveau van de tweede en eerste klasse en hoger.
De Technische Commissie van VV Ruurlo is ervan overtuigd dat zijn kennis, achtergrond en aanpak goed passen bij de ambities van VV Ruurlo. De selectie van Ruurlo 1 bestaat uit een jonge spelersgroep, waarin volop potentie zit. Juist voor deze fase in de ontwikkeling van het team ziet VV Ruurlo in Eric van Zutphen de juiste man. Met zijn ervaring en begeleiding verwacht men de komende jaren verder te kunnen bouwen en sportief stappen te zetten.
Komend seizoen keert tevens Ivar Temmink terug op het vertrouwde nest. Na een periode bij Quick 1888 in Nijmegen, waar hij zich tijdens zijn studie verder ontwikkelde, kiest de voormalig topscorer van het eerste elftal weer voor het geel-zwart. De terugkeer van Ivar Temmink zorgt voor veel enthousiasme binnen de club. In zijn eerdere periode bij VV Ruurlo wist hij zich te onderscheiden als doelpuntenmaker en groeide hij uit tot een belangrijke kracht binnen het team. Dat hij nu opnieuw het shirt aantrekt voelt voor velen als een warm weerzien.