Onder toeziend oog van de wethouder en de werkgroep-leden wordt de opening verricht van het kunstgrasveld van Reünie en de herinrichting van De Wildbaan. Foto: Jaime Lebbink

Onder toeziend oog van de wethouder en de werkgroep-leden wordt de opening verricht van het kunstgrasveld van Reünie en de herinrichting van De Wildbaan. Foto: Jaime Lebbink

Reünie opent nieuwe kunstgrasveld op Sportpark de Wildbaan

Sport Borculo

BORCULO - Afgelopen zaterdag werd het kunstgrasveld en de heringerichte accommodatie van voetbalvereniging Reünie Borculo geopend. Het kunstgrasveld is onderdeel van de herontwikkeling van Sportpark de Wildbaan in Borculo. Meer dan vier jaar geleden gaf het Staring College aan toe te zijn aan een nieuw onderkomen. Na veel bijeenkomsten en vergaderingen kwam naar voren dat nieuwbouw van de school op de Wildbaan een serieuze optie zou zijn.

In de jaren er na zijn veel mensen van vv Reünie, medewerkers van gemeente Berkelland, Staring College en de bestuurders van de andere Wildbaan verenigingen druk geweest om het plan uit te werken. Dit resulteerde in een indrukwekkend plan waarin het Staring College een plek krijgt op het sportpark de Wildbaan.

Het kunstgrasveld is dus onderdeel van de herontwikkeling van Campus De Wildbaan. De leden van Reünie, de jeugdspelers en speelster van UNO ’21 en andere Berkellanders kunnen straks gebruik gaan maken van het nieuwste type kunstgrasveld. 

De opening werd verricht door Robert Rinders en Gerard ten Bras. Dit gebeurde onder toeziend oog van de overige werkgroep-leden Raymond Luttikholt, Jeffry Wansink, Mark Jacobs en Gerrit Wansink, wethouder Arjan van Gijssel en vele andere belangstellenden.

“We zijn als bestuur de werkgroep-leden en ook alle vrijwilligers, die afgelopen tijd hebben geholpen met alle werkzaamheden, heel veel dank verschuldigd. De tijd en energie die zij er in hebben gestoken is gigantisch geweest. Eigenlijk meer tijd en energie dan dat je van vrijwilliger mag vragen. Maar we mogen zeggen dat alles er top uit komt te zien”, vertelt waarnemend voorzitter Jeroen ten Bras.

Na de officiële opening werden er twee wedstrijden gespeeld. De eerste officiële wedstrijd was een team bestaande uit spelers van Uno’21 verenigingen en buurman vv DEO tegen oud-spelers van Reünie. Vervolgens speelde het 4e elftal van Reünie tegen het damesteam. Dit duel werd geleid door topscheidsrechter Bas Nijhuis.

Afsluitend was er een feestavond voor alle leden van de club.