Een minuut stilte op sportpark 't Rikkelder voor het duel tussen Ruurlo en Lochem. Foto: Blacktax.

Een minuut stilte op sportpark 't Rikkelder voor het duel tussen Ruurlo en Lochem. Foto: Blacktax. 

blacktax

Minuut stilte voor aanvang van derby tussen VV Ruurlo en Sportclub Lochem

Sport

RUURLO – Voorafgaande aan het voetbalduel tussen VV Ruurlo en Sportclub Lochem in de derde klasse van het district Oost van de KNVB werd zondagmiddag op sportpark ‘t Rikkelder een minuut stilte in acht genomen.

Door Jan Hendriksen

Een derby waarvan VV Ruurlo met sfeeracties ook een feestje had willen maken. Maar vorige week waren er zowel bij de VV Ruurlo als bij Sportclub Lochem een aantal dingen gebeurd, die ervoor zorgden dat deze derby bijzonder was. En zeker minder feestelijk.... Twee oud-leden van VV Ruurlo kwamen namelijk in het weekeinde van zondag 10 november om het leven bij een brand in Borculo. Wilco Verhey was bijna vijftig jaar lid van VV Ruurlo. Hij was actief was als spelend lid en als clubscheidsrechter. En zijn familie heeft een hechte band met VV Ruurlo, zowel zijn vader en moeder als zijn broer Johnny zijn betrokken bij VV Ruurlo. En ook zijn neefjes. Berry Krimp heeft lang bij VV Ruurlo gevoetbald en was een aantal jaren geleden een vaste kracht in het eerste elftal. Niet zo lang geleden had Krimp nog meegespeeld bij ‘Oud Ruurlo’ tijdens de traditionele Nieuwjaarswedstrijd. Kortom twee oud-leden met nog steeds een hechte band met VV Ruurlo.
Sportclub Lochem werd vorige week opgeschrikt door het overlijden van Dick Lammertink, lid van verdienste. Lammertink was een bekend gezicht bij Sportclub Lochem en een zeer betrokken vrijwilliger.

Dat alles zette de derby die door VV Ruurlo met 4-2 werd gewonnen zondag in een bijzonder daglicht. In samenspraak met de familie Verheij en in samenspraak met Sportclub Lochem werd er daarom voorafgaand aan de wedstrijd een minuut stilte in acht genomen. Ook speelde Sportclub Lochem met rouwbanden.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant