Owen Haarlink Oliver Pelle en Sjoerd de Groot kwamen goed voor de dag op de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Foto: Charles Wansink
Owen Haarlink Oliver Pelle en Sjoerd de Groot kwamen goed voor de dag op de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Foto: Charles Wansink

Twee keer goud voor turners Odival in Ede

Sport

EIBERGEN/EDE - Op de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen 2024-2025 hebben de turners van Odival Eibergen zaterdag een geweldig succes behaald en prachtige prestaties neergezet. Twee keer een gouden medaille voor de twee teams van Odival. De wedstrijd werd gehouden in de van der Knaaphal in Ede. 

Turners uit de klasse Instap B, Pupil C en Jeugd D uit Gelderland en Overijssel hebben in Ede hun eerste wedstrijd van het nieuwe jaar geturnd. Geturnd werd er in teams van verenigingen en er werd dit keer ook gekeken naar de individuele score van de turners. Owen Haarlink turnt in de klasse Instap B, Oliver Pelle en Sjoerd de Groot turnen in de klasse Jeugd D en Eef Haafkes turnt in de klasse C.

Owen Haarlink ging in de eerste wedstrijd aan de slag voor Odival in een gecombineerd team van GV Olympia Harderwijk, GV Lelystad en Odival Eibergen. Owen behaalde met het team een gouden medaille en werd op de individuele score vierde met 91.600 punten. Owen behaalde op vloer een eerste plaats en op sprong werd hij derde individueel. Verschil met de nummer 2 was maar één punt.

In de tweede wedstrijd turnden Sjoerd de Groot en Oliver Pelle in een team samen met Penta Winterswijk. Het team behaalde ook daar een gouden medaille. Ook hier werd er individueel goed gepresteerd. Sjoerd werd hier individueel vierde en Oliver behaalde een zevende plaats. Beiden deden het prima op voltige waar Sjoerd een eerste plaats en Oliver een tweede plaats behaalde. Oliver deed het verder erg goed op vloer met een derde plaats in de rangschikking.

In de vierde wedstrijd ging Eef Haafkes voor Odival in een gecombineerd team van GV Athos uit Aalten en VGV uit Varsseveld voor de medailles. Het werd echter net een vierde plaats voor het team. In deze zeer grote groep behaalde Eef echter wel een goeie score op voltige met 14.500 punten, goed voor een 19de plaats. Eef turnt dit seizoen heel constant op alle toestellen en als er nog een kleine verbetering inzit met het harde trainen dan zit er wellicht voor Eef ook een medaille in tijdens de komende wedstrijd.

Een mooi resultaat om twee gouden medailles te behalen en de Odival-jongens waren er dan ook blij mee. Op de website van Odival (www.odival.nl) kan men alles volgen.

De selectie traint op maandag en donderdag van 17.30 tot 19.30 uur. Wie turnen een leuke uitdaging lijkt, kan gerust eens een keertje komen kijken op de maandag, bij de training in de Pickerhal in Eibergen.

Oliver Pelle (tweede van rechts) en Sjoerd de Groot (r) met de gouden medailles. Foto: Charles Wansink

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant