Team Auto Vrieze uit Lichtenvoorde is de winnaar van de Sourcy Cup 2024. Foto: PR
Team Auto Vrieze uit Lichtenvoorde is de winnaar van de Sourcy Cup 2024. Foto: PR

Auto Vrieze winnaar Sourcy Center Cup Zaalvoetbal

Sport

ZIEUWENT - Vier finalisten streden vrijdag 14 juni van de Sourcy Center Recreanten zaalvoetbalcompetitie om de prijzen. Aan de finale namen de twee hoogst geëindigde teams van de beide poules deel, te weten: Fc Panlat uit Ruurlo en Auto Vrieze, Garage Engelbarts en Raasing Aanhangwagens uit Lichtenvoorde.

Zowel Fc Panlat als Auto Vrieze wisten beide hun eerste twee wedstrijden te winnen, zodat de laatste wedstrijd tussen hen de beslissing moest brengen. Daarin bleek Auto Vrieze de wedstrijd in hun voordeel te beslissen met 3-1 , waardoor zij na afloop de beker voor die eerste prijs in ontvangst mochten nemen. Als derde eindigde Garage Engelbarts. 

Hiermee kwam weer een einde aan deze voor het 34ste seizoen georganiseerde competitie.Een competitie die meestal enorm aanslaat vooral omdat men slechts één keer per 3 of 4 weken hoeft te spelen en dat altijd thuis in het Sourcy Center in Zieuwent. En dat met vrienden-, colllega’s-, bedrijfs-, cafés- of buurtteams. Bovendien komen de teams uit de gehele regio. Bij voldoende opgave ook komend seizoen voor het 35ste seizoen. De teams worden dan in poules ingedeeld naar sterkte en die competitie start half september.

Nieuwe teams die interesse hebben deel te nemen komend seizoen kunnen zich daarvoor aanmelden bij het Sourcy Center via receptie@sourcycenter.nl.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant