Het duo Yentl Flavour ontroert, troost en verrast met zijn brede repertoire en de inzet van meerdere instrumenten. Foto: PR

Het duo Yentl Flavour ontroert, troost en verrast met zijn brede repertoire en de inzet van meerdere instrumenten. Foto: PR 

Veelzijdig Yentl Flavour treedt op in Ruurlose Dorpskerk

Muziek

RUURLO - Het duo Yentl Flavour neemt de bezoekers van hun concert op zondagmiddag 9 november in de Dorpskerk mee door verrassend uiteenlopende muzikale sferen en werelddelen.

De sfeer van Yentl Flavour is ‘yentl’ (Jiddisch voor vriendelijk, blij). Het repertoire kent vele ‘smaken’, zoals folksongs, Jiddisch, klezmer, enthousiasmerende Ierse instrumentals en eigen liederen. Het duo, bestaande uit Judith Richel, viool en zang, en Allert van der Heijden, gitaar, mandoline en zang, wil het publiek laten delen in het plezier en de vitaliteit van deze muziek. Die is van oorsprong traditioneel maar Yentl Flavour geeft er een eigen klankkleur aan onder meer door de inzet van meerdere instrumenten, zoals de twaalfsnarige gitaar en de mandoline. Optredens zijn ontspannen met een levendige afwisseling van zang en instrumentale nummers die variëren van melancholisch tot rocky up-tempo. Het programma ontroert, troost, stemt vrolijk en verrast.

Zin in Reurle
Het concert maakt deel uit van het jaarprogramma van Zin in Reurle met als doel mensen in een ontspannen sfeer samen te brengen om te genieten van mooie muziek of een boeiende lezing. Vóor of na elk optreden is er een ontmoetingsmoment onder het genot van koffie, thee of een drankje. Bezoekers kunnen leden van de Protestantse Gemeente zijn, maar men hoopt zeker ook mensen te mogen verwelkomen die geen actieve betrokkenheid bij de Dorpskerk hebben.
Entreekaarten kosten 10 euro, inclusief een consumptie. Ze zijn vooraf verkrijgbaar bij de VVV Ruurlo en bij binnenkomst in de Dorpskerk op 9 november. Het concert begint om 15.00 uur. De deuren van de Dorpskerk staan vanaf 14.30 uur open, zodat iedereen de kerk nog even kan bekijken voordat het concert begint. Dat kan ook na afloop.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant