De Bubbeltroubadours brengen een ode aan Cornelis Vreeswijk. Foto: PR
De Bubbeltroubadours brengen een ode aan Cornelis Vreeswijk. Foto: PR

Ode aan Cornelis Vreeswijk in Barchem

Muziek

BARCHEM - Op zondagmiddag 6 oktober brengen de Bubbeltroubadours uit Warnsveld een muzikaal eerbetoon aan Cornelis Vreeswijk in de Barchkerk te Barchem. Tijdens deze voorstelling worden, naast het bekende nummer De nozem en de non, ook minder bekende liederen van deze Nederlands-Zweedse troubadour gespeeld. Het programma bevat niet alleen muziek, maar ook korte anekdotes uit Vreeswijks leven, waarbij gebruik is gemaakt van de biografie Misschien wordt het morgen beter van Rutger Vahl.

De Bubbeltroubadours hebben van hun ‘project Cornelis’ een bijzondere voorstelling gemaakt waarin muziek, verhalen en foto’s elkaar op een ontroerende manier afwisselen. Dit project richt zich op het Nederlandstalige werk van Cornelis Vreeswijk. De formatie bestaat momenteel uit John Blijenberg (zang en voordracht), LeJo van Bloois (percussie, mondharmonica en achtergrondzang), Juun Looijmans (gitaar, mondharmonica en achtergrondzang) en Arie Cijfer (lichtbeelden en montage).

De voorstelling begint om 14.30 uur in de Barchkerk aan de Borculoseweg 2 in Barchem. Kaarten kosten €12,50 en zijn te reserveren bij Ineke Rossel via 06-44406059.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant