
Vorig jaar speelde Brook Toneel het blijspel ‘Proost, op het klooster’ over een klooster in financiële problemen. Foto: PR
Brooks Toneel speelt klucht ‘Een kuuroord vol met stress’
CultuurRUURLO – Brooks Toneel brengt zaterdagavond 11 januari, vrijdagavond 17 januari (aanvang 20.00 uur) en zondagmiddag 19 januari (aanvang 14.00 uur) de klucht ‘Een kuuroord vol met stress’ op de planken in zaal De Keizerskroon. ‘Een kuuroord vol met stress’ is een klucht in drie bedrijven geschreven door Nico Torrenga.
Joris runt een kuuroord. Hij heeft het erg druk en het valt voor hem niet mee om alles rond te krijgen. Als een tv-programma een promotiefilmpje komt maken en er gasten arriveren die veel aandacht vragen, wordt het kuuroord-eigenaar Joris te veel en vraagt hij zijn tweelingbroer hem te helpen. Als er dan ook nog een bedrieger onder de gasten verblijft is de chaos niet meer te overzien. Al deze ingrediënten zorgen wederom voor een dolkomische avond van het Brooks Toneel. Een toneelstuk vol met misverstanden en dubbelzinnigheden, die garant staan voor een hilarische middag/avond. De spelersgroep is er na talloze oefenavonden bijna klaar voor en heeft er zin in.
Spelersgroep
De spelersgroep van het Brooks Toneel bestaat dit jaar uit Willy Kuenen, Jon Florijn, Rita Nijhof, Bert Groot Bramel, Jos Freriks, Diny Schepers, Harry Stoverink en de twee debutantes Erica Haneveld en Imelda Kasteel. Janny Goes verzorgt de regie en Henny Wassink is souffleuse.
Na de oefenavonden in de woning van speelster Rita Nijhof wordt er nu druk gerepeteerd op het toneel bij De Keizerskroon. De uitvoeringen op zaterdagavond 11 januari en vrijdagavond 17 januari beginnen om 20.00 uur (entree 8 euro). Op zondag 19 januari is er een middagvoorstelling speciaal voor senioren (ook jongeren zijn dan van harte welkom), aanvang 14.00 uur (entree 5 euro).








