De leden van toneelvereniging De Eendracht zijn klaar voor De erfenis van tante Bella. Foto: PR
De leden van toneelvereniging De Eendracht zijn klaar voor De erfenis van tante Bella. Foto: PR

Een erfenis zorgt voor werk bij De Eendracht Gelselaar

Cultuur

Een erfenis zorgt voor werk bij De Eendracht Gelselaar

GELSELAAR - De leden van toneelvereniging De Eendracht spelen dit voorjaar een klucht in drie bedrijven, geschreven door Henk Roede. De titel is De erfenis van tante Bella.

Bella, de tante van Berend en Albert is overleden. Berend en Albert zijn daar niet echt rouwig om. Ze zijn er eigenlijk wel blij mee, want zij hebben nu een erfenis. Die erfenis bestaat uit een ietwat verpauperde beautysalon. Berend ziet het wel zitten om de salon met een likje verf en wat kleine aanpassingen op te knappen en dan duur te verkopen. Maar tot de verkoop moet de beautysalon wel gewoon doordraaien.
Dat daarvoor personeel nodig is, is niet het enige probleem waar de heren tegenaan lopen. De klanten van tante Bella zijn, zacht gezegd, niet de makkelijkste. En zijn Berend en Albert wel de enige erfgenamen? Al die problemen zorgen voor absurde situaties en de nodige hilariteit.

Ook dit keer zijn er twee debutanten. Anne Ooijman heeft al eerder bij de jeugd en tijdens het schoolfeest meegespeeld en debuteert nu bij het volwassenen toneel. En Bianca Riethorst-Boom vond het zo leuk om repetities bij te wonen, dat ze zich nu ook zelf heeft aangemeld als lid. 

De voorstellingen worden gegeven in zaal Florijn in Gelselaar op zaterdag 9 en 16 maart om 20.00 uur. Zaterdag 16 maart is er tevens een voorstelling om 14.30 uur. Tot één dag voor de voorstelling kan men toegangskaarten à 7 euro bestellen bij café Florijn, tel. 0545-481283. Aan de zaal kosten deze kaarten 8 euro. Donateurs betalen 6 euro entree.

Advertenties doorgeplaatst vanuit de krant